logo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-07-25 22:43:45

agnieszka.kwasny@gmail.c...
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-06-06
Liczba postów: 2

mandaty dla rowerzystów pod gal.kazimierz to już przesada!!!!!!

m świadkiem, jak szanowni panowie strażnikowie podstępnie dawali mandaty niewinnym rowerzystom za przejechanie kilkudziesięciu metrów między przejściem a sama galerią!!!!!! oczywiście tylko i wyłącznie dlatego, że obecna była dystyngowana pani dziennikarz z kamerą (sic!) narzuca się pytanie, czemu dziennikarze nie zainteresują się np. wywozem odpadów segregowanych (bardzo ciekawe obserwacje pod ds pisat). następnym razem będę taszczyć rower na plecach. p.s. pozdrawiam babcię, która nawrzeszczała na mnie na dwa-metry-szerokim-chodniku ("mandat!!! mandat!!!! łachudro!!!!"), to pewnie tacy jak ona wywołują dziennikarsko-strażnikowe sabaty pod galerią kazimierz, hehehe ciekawe skąd we mnie tyle jadu wink

#2 2012-07-25 23:16:48

babcia_nawrzeszczala
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-07-02
Liczba postów: 1

Odp: mandaty dla rowerzystów pod gal.kazimierz to już przesada!!!!!!

Ostatnio nawrzeszczalam na łachudrę jak przejeżdżała rowerem z na-dwa-metry-szeroką kierownicą po chodniku!
Więcej takich kontroli jak pod gal. Kazimierz!
PS. Zapraszam na kolejny sabat;]
Aguś posłuchaj mam rower, taki różowy Jazz, depniemy sobie ode wsi dode wsi?;]

#3 2012-07-26 00:08:18

agnieszka.kwasny@gmail.c...
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-06-06
Liczba postów: 2

Odp: mandaty dla rowerzystów pod gal.kazimierz to już przesada!!!!!!

a co robiliście późną wieczorową porą na dwu metrowym chodniku, że tak spytam Pani Babciu ? hmmm??? zaczepialiście nieznajomych, ot co! a wnuki być może czekały z utęsknieniem na cała polska czyta dzieciom!!! skandal! wstyd! oszustwo! brak słów, brak słów, to dzisiejsze Babciostwo... zero celów, zero ambicji, zero priorytetów... p.s. świetnie big_smile różowy jak najbardziej pasuje do malinowego, nie gryzą się (cóż to było by za fo pa, gdyby kolor był gryzący!) wdepniemy, a jakże big_smile

Stopka

Forum oparte na FluxBB