logo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-05-27 10:13:52

piotrek16
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-05-24
Liczba postów: 1

Tańsza wymiana walut online

Wiadomość do tych do podróżują za granicę i nie tylko smile

Jest fajna opcja na wymianę walut, tańsza niż wymiana w bankach w zwykłych kantorach. Są to społecznościowe platformy wymiany walut online.

Samemu ustala się kurs wymiany, a aplikacja znajduje innego użytkownika, który chce dokonać odwrotną operację na podobnych warunkach.
co do kosztów to płaci się jedynie prowizję od wymienianej kwoty (0.2% wymienianej wartości). prowizję można też obniżyć wykupując np. abonament lub korzystając z aktualnych promocji.

W sumie na wymianie można zaoszczędzić ok. 4%. Pieniądze są szybko na koncie, wszystko jest bezpieczne. polecam przetestowanie platformy https://www.walutobox.pl/

#2 2013-07-07 00:31:48

marz
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-07
Liczba postów: 2

Odp: Tańsza wymiana walut online

Ja wolę korzystać z kantorów niż społecznościówek - często zdarza mi się wymieniać waluty mniej popularne niż euro czy dolar, a te nie zawsze są tam dostępne.
A korzystam z różnych kantorów - sprawdzam kursy w porównywarce strefawalut.pl i wybieram najkorzystniejsze

#3 2013-10-09 14:42:23

kijanka
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-10-08
Liczba postów: 5

czy taki kantor online jest w ogóle bezpieczny?

#4 2013-11-26 18:48:29

marz
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-07
Liczba postów: 2

Jak najbardziej. Korzystałam już wielokrotnie i nie widzę żadnych zagrożeń po stronie kantorów internetowych wink Warto zawsze poszukać w internecie, na różnych forach i porównywarkach, takich jak wspomniana przeze mnie StrefaWalut, opinii na temat poszczególnych serwisów. W dobie wszechobecnego internetu nie sposób chyba byłoby zamieść pod dywan sprawę oszustwa w takim kantorze

Stopka

Forum oparte na FluxBB